Košík je prázdný

Váš interiér je Vaším obrazem
Obklopte se příjemným prostředím

Menu

Omezit zobrazení

-

potahy na pohovky a křesla Ikea

šijeme potahy na pohovky  a křesla z Ikea, velký výběr látek

potahy na pohovky a křesla Ikea

Potahy na pohovky a křesla IKEA - zakázkové šití na míru


Nabízíme široký výběr látek, ze kterých si můžete vybrat Váš oblíbený vzor a tím si lépe přizpůsobit pohovku do stylu interiéru. Můžete mít  jednobarevné látky v pastelových barvách, květinové nebo abstraktní vzory, pruhy nebo provensálský styl, od látek strukturovaných po měkký šenil.

Pokud se Vám líbí naše látky,  víte, že lze v IKEA koupit pohovky BEZ originálních potahů a tím ušetřit ??!!  

Zvolte si vlevo Váš typ nábytku a pak si vyberete látku

Upozornění:  Všechny potahy a návleky nejsou skladové zboží, šijí se až na základě pokynů zákazníků a jejich objednávky.

Jedná se tak o šití na míru, proto je omezena možnost vrácení zboží pouze na vady v provedení a ušití anebo na materiálové vady,  v souladu s našimi obchodními podmínkami.  Nejedná se o originální výrobky IKEA, toto označení je pouze pro určení výrobku

Zkontolujte si vždy správnost Vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky a máte správně zvolenu látku.  Upozorňujeme,  že potahy jsou určeny pouze pro pohovky s látkovým povrchem, nelze je použít pro pohovky s koženým povrchem !!  Pro Vaši jistotu při volbě látky si vyžádejte před objednávkou zaslání vzorků látek - tato služba je zdarma.

Údržba potahu ( praní, čištění,.. ) je dána vlastnostmi  Vámi zvolené látky, tyto jsou zobrazeny po potvrzení Vašeho výběru látky vpravo

vzorky látek zdarma Dekoria-style.cz