Košík je prázdný

Váš interiér je Vaším obrazem
Obklopte se příjemným prostředím

Menu

Omezit zobrazení

-
více (4)méně
více (20)méně
více (43)méně

potahy židle IKEA

Návleky - Potahy na židle z IKEA - zakázkové šití na míru

Už dost opotřebovaných a málo elegantních židlí ! Stačí, když si pořídíte naše potahy na židle a v okamžiku získáte elegantní výbavu jídelny.
Upozornění:  Všechny potahy a návleky nejsou skladové zboží, šijí se až na základě pokynů zákazníků a jejich objednávky.

Jedná se tak o šití na míru, proto je omezena možnost vrácení zboží pouze na vady v provedení a ušití anebo na materiálové vady,  v souladu s našimi obchodními podmínkami.  

Zkontolujte si vždy správnost Vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ židle a máte správně zvolenu látku. Pro Vaši jistotu při volbě látky si vyžádejte před objednávkou zaslání vzorků látek - tato služba je zdarma.
Nejedná se o originální výrobky IKEA, toto označení je pouze pro určení výrobku

Pokud nemáte nábytek z IKEA, nabízíme Vám ušití univerzálních potahů na židle - najdete je zde  anebo různé sedáky na židle  najdete tady 

Na vyžádání lze také ušít návleky na židle z Ikea ( provedení obdobné jako univerzální potah na židli) :  Jokkmokk/Stefan dlouhý návlek provedení se zadní vázací stuhou nebo bez, Ivar dlouhý návlek provedení se zadní vázací stuhou nebo bez, Börje dlouhý návlek provedení se zadní vázací stuhou nebo bez,  Bertil dlouhý návlek provedení bez zadní vázací stuhy  a potah na stoličku Nils. V případě zájmu nám zašlete kód vybrané látky a obdržíte pak cenovou nabídku 

vzorky látek zdarma Dekoria-style.cz